Finimal Tablet 40 st
Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Paracetamolwerkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.
Verpakking: 40 St
EAN: 4057598021395
direct leverbaar


Verpakking: 40 St
Bestelaantal:
40 st
Prijs:
5,22Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Paracetamolwerkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.
EAN: 4057598021395











Verzendkosten 4,95
Vanaf 29,- gratis
Tot 40% korting
Productinformatie
FINIMAL®, tabletten paracetamol 500 mg en coffeïne 50 mg
Geneesmiddel RVG 06448 UAD
Claims
Finimal is een pijnstillend en koortsverlagend middel.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Finimal wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na
vaccinatie, zenuwpijn, menstruatiepijn, spierpijn, kiespijn en spit.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Extra voorzichtig bij
Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt, in geval van:
• Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren)
• Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever)
• Acute leverontsteking (acute hepatitis)
• Syndroom van Gilbert
• Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie
• Hemolytische anemie
• Uitdroging
• Ondergewicht of ondervoeding
• Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur)
• Alcoholmisbruik
• Gelijktijdig gebruik van geneesmiddelen die de leverfunctie beïnvloeden.
In geval van hoge koorts, verschijnselen van een nieuwe infectie of aanhoudende klachten dient u contact op te nemen met uw arts of apotheker. Indien u een infectie heeft die ernstig wordt en gepaard gaat met diep, snel en moeilijk ademen, misselijkheid en braken na het innemen van paracetamol dient u onmiddellijk contact op te nemen met een arts als u deze symptomen krijgt.
Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden. U mag de aanbevolen dosering niet overschrijden.
De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in een zo laag mogelijke dosering.
Langdurig gebruik van pijnstillers kan mogelijk pijnstiller-afhankelijke hoofdpijn induceren.
Als u denkt dat u hier last van heeft, dan moet u stoppen met het innemen van dit geneesmiddel en uw arts raadplegen.
Patiënten die lijden aan een maagzweer (ulcus pepticum) of in het verleden een maagzweer hebben gehad en patiënten die last hebben van epileptische aandoeningen, dienen rekening te houden met de mogelijke nadelen van de werking van coffeïne.
Gebruik dit geneesmiddel niet gelijktijdig met andere producten die paracetamol bevatten
Inname met ander geneesmiddel
Gebruikt u naast Finimal nog andere geneesmiddelen, of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere geneesmiddelen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker.
Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u paracetamol gebruikt, wanneer u een van de volgende geneesmiddelen gebruikt:
• Bepaalde antidepressiva (waaronder tricyclische antidepressiva en St. Janskruid)
• Bepaalde anti-epileptica (lamotrigine, fenytoine, fenobarbital, carbamazepine, primidon)
• Barbituraten (groep van slaap- en verdovingsmiddelen)
• Probenecide (geneesmiddel tegen jicht)
• Chlooramfenicol en rifampicine (antibioticum)
• Metoclopramide of domperidon (geneesmiddelen tegen misselijkheid en braken)
• Colestyramine (cholesterolverlagend middel)
• Warfarine en coumarines (bloedverdunners)
• Zidovudine (geneesmiddel gebruikt bij de behandeling van aids)
• Salicylamide (een pijnstiller)
• Isoniazide (geneesmiddel tegen tuberculose)
• Geneesmiddelen die het legen van de maag vertragen
• Andere geneesmiddelen die de werking van de lever beïnvloeden.
• Flucloxacilline (antibiotica), omdat dit kan leiden tot een ernstig risico op bloed- en vochtafwijkingen (metabole acidose met verhoogde anion gap) die dringend moeten worden behandeld. Ze kunnen met name voorkomen bij mensen bij wie de nieren niet goed werken (nierinsufficiëntie), met bloedvergiftiging (sepsis wat tot beschadiging van organen kan leiden), ondervoeding, langdurig alcoholisme, en bij gebruik van de maximale dagelijkse doses paracetamol.
Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden.
Inname in combinatie met voedsel en drank
De inname van voedsel en drinken heft geen invloed op de werking van paracetamol.
Tijdens de behandeling met paracetamol mag u geen alcohol gebruiken. Bij chronisch alcoholgebruik mag de dosis paracetamol per 24 uur niet hoger zijn dan 4 tabletten (2 gram).
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.
Zwangerschap
Er zijn aanwijzingen dat een overmatig gebruik van coffeïne kan leiden tot een laag geboortegewicht of een miskraam. Als het echt nodig is, mag u Finimal tijdens de zwangerschap gebruiken. Gebruik de laagst mogelijke dosering die de pijn of koorts minder maakt en gebruik het middel zo kort mogelijk. Neem contact op met uw arts of verloskundige als de pijn of koorts niet minder wordt of als u het middel vaker moet innemen.
Borstvoeding
Hoewel paracetamol en coffeïne worden uitgescheiden in de moedermelk, heeft het geen ongewenste invloed op kinderen die borstvoeding krijgen, als u de maximaal aanbevolen doseringen aanhoudt. In de aanbevolen dosering kunt u Finimal voor korte tijd gebruiken als u borstvoeding geeft.
Inname bij rijvaardigheid en reactievermogen
Finimal heeft, voor zover bekend, geen invloed op de rijvaardigheid en de bekwaamheid om machines te gebruiken
Samenstelling
Werkzame stof: De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol 500 mg en coffeïne 50 mg
Hulpstoffen: microcristallijne cellulose (E460), natriumstearaat (E470A), colloidaal watervrij silica (E551), aluminiumoxide,
natriumzetmeelglycolaat, gepregelatiniseerd (gemodificeerd) maïszetmeel en maïszetmeel
Dosering
De gebruikelijke dosering is als volgt:
Dosering Dosering
Leeftijd per keer per 24 uur
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar 1 tot 2 tabletten maximaal
6 tabletten
Kinderen van 12 tot 15 jaar 1 tablet 4 - 6 keer
Kinderen van 9 tot 12 jaar 1 tablet 3 - 4 keer
Kinderen van 6 tot 9 jaar ½ tablet 4 - 6 keer
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de kinderen in de ondergrens van de desbetreffende leeftijdscategorie.
De tabletten mogen niet vaker dan om de 4 uur worden toegediend.
Bij het weer opkomen van de symptomen (koorts en pijn) mag toediening dus pas na 4 uur worden herhaald.
Aanwijzingen voor het gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water doorslikken.
Finimal mag op een lege maag worden ingenomen.
Als u bemerkt dat Finimal te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
Gebruik Finimal niet langer dan 14 dagen zonder een arts te raadplegen.
Mogelijke bijwerkingen
Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken. De volgende bijwerkingen zijn beschreven:
Zelden (1 op 10 000 tot 1 op 1000 gebruikers)
• Verschillende bloedafwijkingen, waaronder agranulocytose (na langdurig gebruik),
trombopenie, trombocytopenische purpura, en leukopenie
• Allergieën (exclusief angio-oedeem)
• Afwijkende leverfunctie, leverfalen, levernecrose en geelzucht
• Jeuk (pruritus), uitslag, zweten, rode puntjes (purpura) en netelroos/galbulten (urticaria)
• Overdosering en vergiftiging
• Depressie, verwardheid en hallucinaties
• Trillen (tremor) en hoofdpijn
• Wazig zien
• Ophopen van vocht (oedeem)
• Bloeding, maagpijn, diarree, misselijkheid, braken
• Duizeligheid, koorts en slaperigheid
Zeer zelden (minder dan 1 op 10 000 gebruikers)
• Vermindering van het aantal bloedcellen (pancytopenie)
• Overgevoeligheidsreacties waardoor de behandeling moet worden gestopt, waaronder angiooedeem, moeilijke ademhaling, zweten, misselijkheid, lage bloeddruk (hypotensie), shock en anafylaxie.
• Benauwdheid door kramp van de spieren van de luchtwegen (bronchospasme) bij personen die
gevoelig zijn voor aspirine en andere NSAID’s (groep van pijnstillers die ontstekingen en
koorts remmen).
• Leververgiftiging: leverbeschadiging is mogelijk bij kinderen die éénmalig 150 mg/kg of meer paracetamol hebben ingenomen. Bij volwassenen is leverbeschadiging gemeld na chronisch
gebruik van 3 – 4 gram paracetamol per dag.
• Huiduitslag (exantheem)
• Te lage bloedsuikerspiegel (hypoglykemie)
• Donkere urine (steriele pyurie) en nierreacties (ernstige nierfunctiestoornis, interstitiële nefritis, hematurie, anuresis).
• Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties zijn gemeld.
Niet bekend (kan met de beschikbare gegevens niet worden bepaald):
• Acute gegeneraliseerde exanthemateuze pustulosis, toxische necrolyse,
geneesmiddelgeïnduceerde dermatose en Stevens-Johnson-syndroom.
• Hemolytische anemie
Het melden van bijwerkingen Krijgt u last van bijwerkingen, neem dan contact op met uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor mogelijke bijwerkingen die niet in deze bijsluiter staan. U kunt bijwerkingen ook rechtstreeks melden via het nationale meldsysteem op www.lareb.nl. Door bijwerkingen te melden, kunt u ons helpen meer informatie te verkrijgen over de veiligheid van dit geneesmiddel.
Bewaaradvies
• Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
• Voor dit medicijn zijn er geen speciale bewaarcondities.
• Gebruik Finimal niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op het doosje en staat achter 'niet te gebruiken na' of op de doordrukstrip achter ‘exp’. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.
Overige informatie
Heeft u te veel van dit middel gebruikt?
Wanneer u teveel Finimal heeft ingenomen, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts of apotheker. Bij inname van een hogere dosis dan is aangegeven kunt u last krijgen van misselijkheid, braken, buikpijn en een gebrek aan eetlust. Het in één maal innemen van enkele malen de maximale dagdosering kan de lever zeer ernstig beschadigen. Bewusteloosheid treedt meestal niet op. Toch dient u onmiddellijk medische hulp in te roepen, zelfs als u geen symptomen heeft. Bij te laat handelen kan de schade aan de lever onherstelbaar zijn. Overdosering kan leiden tot ernstige leverbeschadiging, coma en dood.
Na langdurig gebruik van 6 tot 8 tabletten (3000 tot 4000 mg) per dag is leverbeschadiging mogelijk.
Bent u vergeten dit middel te gebruiken?
Neem geen dubbele dosis om een vergeten dosis om een vergeten tablet in te halen. Ga gewoon verder met het aangegeven doseringsschema.
Als u stopt met het gebruik van dit middel
Het gebruik van Finimal kan zonder gevolgen plotseling gestopt worden.
Heeft u nog andere vragen over het gebruik van dit geneesmiddel? Neem dan contact op met uw arts
of apotheker.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Bayer B.V.,
Siriusdreef 36,
2132 WT Hoofddorp.
Medicijn-informatie
Finimal
"paracetamol met coffeïne" als werkzame stof
Introductie Finimal
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.
Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.
Handelsinformatie
Paracetamol is sinds 1893 internationaal op de markt. De combinatie met coffeïne is zonder recept verkrijgbaar onder de merknamen Finimal, Panadol Plus, Paracetamol comp, Witte Kruis en als het merkloze Paracetamol/Coffeïne. Het is te verkrijgen in tabletten, capsules en poeders.
Paracetamol met coffeïne wordt ook wel gebruikt in combinatie met propyfenazon onder de merknamen Hoofdpijnpoeders 'Daro', Para-Don, Sanalgin en Saridon.
Verder met andere werkzame stoffen onder de merknamen Antigrippine (met vitamine C), Finimal C (met vitamine C), APC (met acetylsalicylzuur), Roter APC (met acetylsalicylzuur) en APaC (met acetylsalicylzuur).
Hoe moet ik Finimal gebruiken?
Hoeveel?
Kijk voor de juiste dosering altijd op het etiket van de apotheek of in de bijsluiter.
Heeft u veel pijn, dan kan het nuttig zijn te beginnen met de maximale keerdosering genoemd in de bijsluiter. De keer daarna stapt u over op de gewone dosering wat meestal de helft is van de maximale.
Houdt u aan de doseringen in de bijsluiter: bij een overdosis kan de lever ernstig en blijvend beschadigen. U merkt niet meteen dat er sprake is van een overdosis. Neem daarom onmiddellijk contact op met uw arts als iemand te veel paracetamol heeft ingenomen. Zorg dat kinderen niet bij de paracetamol met coffeïne kunnen komen.
Hoe?
- Tabletten: doe de tabletten eerst in een half glas water, laat dit even staan om ze uiteen te laten vallen en drink het dan op. Doe nogmaals water in het glas om ook de resten in te nemen.
- Capsules: neem de capsules in met een glas water.
- Poeders: een poeder oplossen in een glas leidingwater, omroeren en direct opdrinken. Doe nogmaals water in het glas om ook de resten in te nemen.
- Bruistabletten: doe de bruistablet in een half glas water, wacht tot de tablet is opgelost en drink dat op. Spoel het glas daarna na met een beetje water en drink dat ook op.
Wanneer?
- Paracetamol werkt het snelst als u het op een lege maag inneemt. U kunt het echter ook met voedsel innemen. De werking treedt dan wat later in.
- Houd tussen twee opeenvolgende doses een tussenpoos van ten minste vier uur of meer aan, afhankelijk van de informatie in de bijsluiter.
- Migraine. Neem dit medicijn meteen in als u een migraine-aanval voelt opkomen. Het heeft dan het meeste effect.
Hoe lang?
Meestal is dit medicijn maar voor enkele dagen nodig. Gebruik het tot de klachten verdwenen zijn. Heeft u het medicijn zonder overleg met uw arts gebruikt? Neem dan in elk geval contact op met uw arts als u na vijf dagen nog altijd een pijnstiller nodig heeft.
- Hoofdpijn. Gebruik dit medicijn alleen gedurende korte tijd. Heeft u al langer dan drie maanden vaak hoofdpijn, gebruikt u meer dan honderd pijnstillers per maand en heeft u meer dan vijftien dagen per maand hoofdpijn? Mogelijk wordt uw hoofdpijn juist door de paracetamol veroorzaakt. Neem in dat geval contact op met uw arts voor een advies.
- Migraine. Gebruik dit medicijn alleen tijdens een migraineaanval. Deze duurt in het algemeen tussen de vier en zestien uur. Raadpleeg uw arts als u voortdurend last van hoofdpijn heeft, of als de migraineaanvallen vaker dan twee keer per maand optreden. U kunt dan misschien beter een medicijn gebruiken dat migraineaanvallen voorkomt.
- Overige pijnen, zoals menstruatiepijn, spierpijn, spit en kiespijn: stop met het gebruik als de pijn verdwenen is of weer voldoende te verdragen is.
- Koorts: gebruik dit medicijn alleen om hoge koorts (meer dan 39.5 ºC) te onderdrukken. Neem in elk geval contact op met uw arts als de koorts langer dan 5 dagen aanhoudt.
Op welke bijwerkingen moet ik letten?
Behalve het gewenste effect kan dit medicijn bijwerkingen geven. Dit is bij paracetamol met coffeïne zelden het geval.
De belangrijkste bijwerkingen zijn de volgende.
Zelden
- Hartkloppingen, onrust of slapeloosheid. Dit ontstaat door de coffeïne. De meeste medicijnen met paracetamol en coffeïne bevatten vijftig mg coffeïne. Dit is ongeveer de hoeveelheid in een kopje koffie of in twee koppen thee. Het is afhankelijk van uw eigen ervaring met koffie of u last van de coffeïne zult hebben. Houd rekening met deze bijwerking als u dit medicijn voor het slapen wilt innemen.
Zeer zelden
- Medicijn-afhankelijke hoofdpijn. Deze hoofdpijn kan ontstaan als u dit medicijn meer dagen wel dan niet tegen hoofdpijn gebruikt. Na enige tijd ontstaat de hoofdpijn als u het medicijn even niet slikt of later dan gebruikelijk. U kunt er zo afhankelijk van worden.
- Overgevoeligheid voor paracetamol. Dit merkt u aan huiduitslag, galbulten en een enkele keer aan benauwdheid. Raadpleeg bij deze verschijnselen uw arts. Geef aan de apotheek door dat u overgevoelig bent voor paracetamol. Het apotheekteam kan er dan op letten dat u paracetamol niet opnieuw krijgt.
- Bent u van negroïde afkomst of komt u uit het Middellandse-Zeegebied, dan kán het zijn (maar dat hoeft niet) dat u een aangeboren enzymgebrek heeft (G6PD-deficiëntie). Dit medicijn kan dan bij u een ernstige bloedafwijking veroorzaken. Stop meteen met het gebruik bij klachten als vermoeidheid of duizeligheid. Neem contact op met uw arts. Meld het enzymgebrek ook altijd in uw apotheek!
Na gebruik gedurende enkele maanden of jaren en bij hoge doseringen
- Leverbeschadiging. Verschijnselen hiervan zijn een gele verkleuring van het oogwit of de huid. Stop in deze gevallen met het gebruik en neem contact op met uw arts. U heeft kans op leverbeschadiging als u dit medicijn gedurende meerdere maanden of jaren gebruikt of bij hoge doseringen. Ook mensen met een leverziekte hebben hier meer kans op. Heeft u een ernstige leverziekte of kan uw lever beschadigd zijn omdat u regelmatig en veel alcohol gebruikt? Dan kunt u beter geen paracetamol gebruiken. Vraag advies aan uw apotheker welke pijnstiller wel geschikt voor u is.
- Nierbeschadiging. Verschijnselen hiervan kunnen zijn bloed in de urine, koorts en vasthouden van vocht. Stop in deze gevallen met het gebruik en neem contact op met uw arts.
- Bloedafwijkingen. Verschijnselen hiervan kunnen zijn onverklaarbare blauwe plekken, extreme vermoeidheid, keelpijn met koorts en blaren in de mond. Stop in deze gevallen met het gebruik en neem contact op met uw arts.
Raadpleeg uw arts als u last heeft van één van de bovengenoemde bijwerkingen of als u andere bijwerkingen ervaart waar u zich zorgen over maakt.
Uitleg frequenties
Regelmatig : bij meer dan 30 op de 100 mensen
Soms : bij 10 tot 30 op de 100 mensen
Zelden : bij 1 tot 10 op de 100 mensen
Zeer zelden : bij minder dan 1 op de 100 mensen
Heeft Finimal wisselwerkingen met andere medicijnen?
Gebruik niet tegelijk ook andere pijnstillers of griep- en verkoudheidsmiddelen die paracetamol bevatten. Controleer altijd de samenstelling van medicijnen zonder recept. Veel medicijnen tegen hoofdpijn, griep of verkoudheid bevatten onder andere paracetamol.
Als u deze middelen gebruikt naast dit middel heeft u kans te veel paracetamol binnen te krijgen.
Als ik Finimal gebruik, mag ik dan...
autorijden?
Bij dit medicijn zijn hiervoor geen beperkingen.
alcohol drinken?
Normaal gebruik van alcohol is geen probleem. Mensen die overmatig alcohol gebruiken hebben door paracetamol meer kans op leverbeschadiging.
alles eten?
Bij dit medicijn zijn hiervoor geen beperkingen.
Mag ik Finimal gebruiken als ik zwanger ben of borstvoeding geef?
Zwangerschap
U kunt paracetamol met coffeïne in beperkte mate gebruiken. Dit betekent niet langer dan een week achtereen en niet meer dan vier tabletten (2 gram paracetamol) per dag. Het wordt in die dosering al jarenlang gebruikt door zwangere vrouwen, zonder nadelige gevolgen voor het kind.
Heeft u meer dan vier tabletten per dag nodig, overleg dan eerst met uw arts. Heeft u langdurig paracetamol nodig, bijvoorbeeld langer dan een week, overleg dan ook eerst met uw arts.
Borstvoeding
U kunt paracetamol met coffeïne in beperkte mate gebruiken. Dit betekent niet langer dan twee dagen achtereen en niet meer dan vier tabletten (2 gram paracetamol) per dag. Dit medicijn komt namelijk in de moedermelk terecht, maar is in deze kleine hoeveelheid en gedurende korte tijd veilig voor de baby. Als u paracetamol langer nodig heeft en u wilt borstvoeding geven, overleg dan met uw arts of apotheker.
Wat moet ik doen als ik een dosis vergeten ben?
Heeft u de pijnstiller nog nodig, neem de dosis dan alsnog. Neem een eventuele volgende dosis minstens vier uur later.
Kan ik zomaar stoppen met Finimal?
U kunt op elk moment in één keer met het gebruik van dit medicijn stoppen.
Gebruikt u dit medicijn echter bijna dagelijks tegen hoofdpijn? Dan kunt u juist hoofdpijn krijgen als u stopt of het minder gaat gebruiken. Dit kunt u voorkomen door geleidelijk te verminderen. Raadpleeg eventueel uw arts of apotheker.
Disclaimer
Deze tekst is opgesteld door het Geneesmiddel Informatie Centrum van de KNMP. Deze tekst is gebaseerd op de bijsluiter van het beschreven medicijn en op andere, wetenschappelijke bronnen. De officieel geregistreerde gegevens van dit medicijn bij het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen vindt u op: www.cbg-meb.nl . Hoewel bij het opstellen van de tekst uiterste zorgvuldigheid is betracht, is de KNMP niet aansprakelijk voor eventuele schade die zou kunnen voortvloeien uit enige onjuistheid in deze tekst.
Werkzame stof
- paracetamol
- coffeine
Hulpstoffen
- cellulose, microkristallijn
- stearaat natrium
- siliciumdioxide
- algeldraat, gelerend
- carboxymethylzetmeel natrium
- maiszetmeel
Vragen?
Wilt u meer weten? Stel uw vraag via het contactformulier. Binnen 1 tot 2 werkdagen ontvangt u van ons een antwoord.
Reviews (3)
— Michael geverifieerde review
Jammer dat er maar 40 tabletten inzaten,dus weinig voordeel.
— H.J. Schenkel geverifieerde review
— Simone Stuart geverifieerde review


Ervaar de voordelen:
- Niet meer wachten of terug hoeven komen in de apotheek.
- Ruime beschikbaarheid van uw medicijnen*.
- Gratis bezorging van uw medicatie.
- Geplande 3-maandelijkse levering.
- Bestelherinnering per e-mail als de medicatie bijna op is.
- Medicijnbewaking, ook over uw drogisterij-aankopen.